Certyfikaty SSL

Chroń swoją stronę i buduj zaufanie swoich Klientów

Wybierz poziom weryfikacji

Weryfikacja Domeny (DV)

Podstawowe Bezpieczeństwo

Wydanie w ciągu kilku minut. Idealny dla blogów i małych prywatnych stron.

Kup

Weryfikacja Organizacji (OV)

Silny certyfikat dla biznesu

Zawiera informacje o weryfikacji firmy. Idealny dla stron biznesowych.

Kup

Rozszerzona Weryfikacja (EV)

Maksymalna Ochrona i Zaufanie

Zielony pasek z nazwą firmy. Idealny dla eCommerce

Kup

Nie jestes pewien? Zobacz wszystkie certyfikaty

Co to jest SSL?Certyfikaty SSL są podstawą bezpieczeństwa w Internecie. Służą do ustanowienia zaszyfrowanego połączenia i umożliwiają bezpieczne przesyłanie danych między przeglądarką lub komputerem użytkownika a serwerem lub witryną.

 • Ustanawia bezpieczne połączenie między przeglądarką a serwerem
 • Szyfruje komunikację w celu ochrony poufnych informacji dostarczanych przez klientów
 • Umieszcza kłódkę obok adresu internetowego w przeglądarce
 • Uwierzytelnia tożsamość organizacji

Standardowy SSL (Weryfikacja domeny) są najprostszym i najbardziej popularnych rodzajem certyfikatu. Certyfikaty OV i Certyfikaty EV dodatkowo uwierzytelniają tożsamość firmy lub organizacji, która posiada dany certyfikat, zapewniając wzrost zaufania użytkowników końcowych.

Popraw ranking swojej strony

Buduj zaufanie i zapewnij bezpieczeństwo online odwiedzającym Twoją stronę.

Google chce uczynić internet bezpieczniejszym, a duża część tego polega na upewnieniu się, że strony, do których ludzie mają dostęp przez wyszukiwarkę są bezpieczne. Dlatego witryny korzystające z protokołu SSL mają większe szanse zdobycia wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Jest także wiele innych powodów, dla których powinieneś na swojej stronie wdrożyć certyfikat SSL:

Szyfrowanie danych poufnych
Ochrona prywatności użytkowników
Ochrona transakcji online
Ikonka kłódki na pasku adresu
Uwierzytelnienie firmy
Wzrost w rankingach SEO

Przeglądarki się zmieniają, nie zostawaj w tyle

Strony internetowe nie obsługiwane przez HTTPS są teraz wyświetlane jako 'niezabezpieczone' w Google Chrome i Mozilla Firefox . Nie pozwól swojej stronie być jedną z nich. Dodaj SSL jeszcze dzisiaj.
Zmień swój certyfikat na nasz i zyskaj nawet do 12 miesięcy ważności gratis. Więcej »

Zmień certyfikat na SSL z Rozszerzoną Weryfikacją

Podczas gdy wszystkie certyfikaty SSL używają podobnych metod do ochrony i sprawdzania poprawności danych, poziom zaufania i gwarancji, które zapewniają, jest różny.

Certyfikaty z Rozszerzoną Weryfikacją oferują najwyższy poziom weryfikacji poprawności danych i zaufania. Zatwierdzają i wyświetlają nazwę Twojej firmy lub organizacji wraz z zielonym paskiem obok adresu, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wskaźników zaufania w sieci.


Standard SSL


Extended Validation SSL


Dowiedz się więcej na temat certyfikatów z rozszerzoną weryfikacją

 • RapidSSL

  Certyfikat RapidSSL® pomaga w utrzymaniu bezpieczeństwa transakcji klientów dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu danych i uwierzytelnianiu witryny. Kup certyfikat i szybko go aktywuj poprzez rejestrację z automatycznym sprawdzaniem poprawności domeny. Co najlepsze, nasze certyfikaty SSL należą do najbardziej przystępnych cenowo w branży.

  od
  64.50 zł/yr
  więcej
 • GeoTrust QuickSSL Premium

  Certyfikaty GeoTrust® QuickSSL® Premium to jeden z najszybszych sposobów na rozpoczęcie ochrony transakcji online i aplikacji za pomocą protokołu SSL. Dzięki automatycznemu procesowi uwierzytelniania i wystawiania, uzyskanie certyfikatu SSL Premium QuickSSL zajmuje zaledwie kilka minut. Następnie zarządzanie i odnawianie certyfikatów jest bardzo proste. Dzięki GeoTrust otrzymujesz niedrogi protokół SSL bez utraty wygody, wyboru i niezawodności.

  od
  263.16 zł/yr
  więcej
 • GeoTrust True BusinessID

  SSL klasy biznesowej. Jeśli chodzi o wybór SSL dla Twojej firmy, masz wiele możliwości. Dzięki GeoTrust decyzja jest łatwa. Certyfikaty SSL GeoTrust® True BusinessID pozwalają Twoim klientom dowiedzieć się, że twoja strona jest godna zaufania i że podchodzisz do swoich zabezpieczeń na tyle poważnie, aby uzyskać certyfikat od globalnie zaufanego urzędu certyfikacji.

  od
  329.85 zł/yr
  więcej
 • Symantec Secure Site

  Uzyskaj ekonomiczną ochronę i siłę definiującą branżę. Chroń witryny nietransakcyjne i / lub wewnętrzne za pomocą do 256-bitowego szyfrowania. Nie wydając więcej niż musisz.

  od
  1095.89 zł/yr
  więcej
 • Symantec Secure Site Pro

  Wzmocnij bezpieczeństwo całej witryny dzięki szyfrowaniu ECC i proaktywnej ocenie podatności. Chroń swoje transakcje, dane i komunikację za pomocą algorytmów ECC, RSA i DSA, aby uzyskać najsilniejsze szyfrowanie.

  od
  2664.03 zł/yr
  więcej
 • GeoTrust True Business ID with EV

  Daj jasną i widoczną informację o bezpieczeństwie za pomocą zielonego paska adresu. GeoTrust® True BusinessID z EV (Extended Validation) to nasz najwyższej klasy produkt zabezpieczający SSL klasy biznesowej, wizualnie potwierdzający najwyższy poziom uwierzytelnienia wśród certyfikatów SSL. Zielony pasek mówi wszystko. Odwiedzający witrynę sieci Web zauważają, że pasek adresu zmienia kolor na zielony w swoich przeglądarkach, a pole organizacji zaczyna się wyświetlać nazwę Twojej firmy i GeoTrust.

  od
  596.61 zł/yr
  więcej
 • Symantec Secure Site EV

  Dodaj większą moc bezpieczeństwa do swoich stron dzięki wizualnym przypomnieniom, że każda sekunda każdej wizyty jest chroniona. Daj swoim gościom pewność wizualną, że ich transakcje są chronione algorytmami RSA i DSA. Wszystko z jednym certyfikatem.

  od
  2664.03 zł/yr
  więcej
 • Symantec Secure Site Pro EV

  Połącz najbardziej zaawansowany algorytm szyfrowania z sygnałami wizualnego powiadomienia. Chroń swoich klientów za pomocą do 256-bitowego szyfrowania i 3 algorytmów - zapewniając jednocześnie wizualny dowód, że Twoi Klienci naprawdę znajdują się na Twojej witrynie.

  od
  3997.84 zł/yr
  więcej
 • RapidSSL Wildcard

  Certyfikat RapidSSL® Wildcard pozwala zabezpieczyć wiele subdomen jednym certyfikatem SSL wydanym na * .twojadomena.pl. Chroń dane osobowe swoich klientów dzięki szyfrowaniu do 256-bitów. Zautomatyzowane weryfikowanie domeny sprawia, że uwierzytelnianie witryny jest proste i szybkie.

  od
  498.50 zł/yr
  więcej
 • GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

  Secure your domain and all same level subdomains fast. GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard certificates are one of the quickest ways to start protecting all your subdomains on a single certificate. Our automated email authentication process means you get your certificate in minutes. With QuickSSL Premium wildcard certificates, you get unlimited subdomains and on an unlimited number of servers - one certificate that will adapt as your business grows.

  od
  880.05 zł/yr
  więcej
 • GeoTrust True Business ID Wildcard

  Uprość zarządzanie certyfikatami za pomocą Wildcard. Certyfikaty GeoTrust® True BusinessID Wildcard pozwalają zabezpieczyć wiele subdomen na jednym certyfikacie, co skraca czas i koszt zarządzania. Niezależnie od tego, czy jest to strona główna Twojej firmy, czy nazwa hosta serwera pocztowego, ochrona Twoich poufnych informacji jest Twoim celem - i jest to również nasz cel.

  od
  1463.59 zł/yr
  więcej

Czym jest Certyfikat SSL?

Certyfikaty SSL umożliwiają szyfrowanie danych w Internecie i bezpieczne ich przesyłanie z serwera WWW do przeglądarki. Dzięki SSL Twoja witryna może korzystać z protokołu https i wyświetlać kłódkę w przeglądarkach użytkowników końcowych, aby wskazać tym, że połączenie jest bezpieczne.

Dlaczego potrzebuję certyfikatu SSL?

Certyfikaty SSL są kluczowym elementem bezpieczeństwa Internetu. Nie tylko szyfrują komunikację między twoim komputerem a serwerem, na którym znajduje się strona internetowa, ale także zapewniają weryfikację tego, że strona jest faktycznie tym, za kogo się podaje.

Jakie są rodzaje certyfikatów SSL?

Istnieją 3 różne poziomy weryfikacji, na których oparte są Certyfikaty SSL. Weryfikacja Domeny czyli Domain Validated (DV), Weryfikacja Organizacji czyli Organization Validated (OV) i Rozszerzona Weryfikacja czyli Extended Validation (EV). Główna różnica między rodzajami certyfikatów dotyczy informacji, które Urząd Certyfikacji: RapidSSL, GeoTrust i Symantec wymagają i zatwierdzają w celu wydania certyfikatu. Wyższe poziomy certyfikatu wymagają więcej informacji i często są wyświetlane na pasku przeglądarki. EV SSL na przykład zmienia pasek przeglądarki na zielony i wyświetla nazwę organizacji odwiedzającym stronę, generując tym samym wzrost zaufania.

What is a Wildcard SSL Certificate

A Wildcard SSL certificate provides the same encryption and authentication features as other SSL certificates but can also be applied to an unlimited number of subdomains of a website. A Wildcard SSL certificate supports the root domain (example.com) as well as its subdomains. Learn more

What are the advantages of an EV SSL Certificate?

EV, or Extended Validation, is the highest class of SSL available today and gives more credibility and trust to your website than other SSL Certificates. They include features such as the green address bar and display of your company name that have been proven to boost trust and consumer confidence.

Co jeśli już mam certyfikat?

Możesz się do nas w każdej chwili zgłosić. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny i jeśli masz już istniejący certyfikat, dodamy do nowego certyfikatu niewykorzystany czas który masz na istniejącym certyfikacie SSL zamówionym u konkurenta Może to być maksymalnie 12 miesięcy. Poznaj szczegóły

Nasze certyfikaty SSL pochodzą od najbardziej zaufanych marek specjalizujących się w zabezpieczeniach online.