Email Security, Built for You

Take back control of your inbox

Filtrowanie poczty przycodzącej

Chroń swoją pocztę

Eliminuj Spam i Wirusy w mailach zanim dotrą na Twoje konto

Od 9.50 zł/mo/domenę
Więcej informacji Kup

Filtrowanie poczty wychodzącej

Chroń swoją reputację

Zapobiegat wysyłce soami i wirusów nawet jeśli nieswiadomie wychodzą z Twoich maili

Od 9.50 zł/mo/domenę
Więcej informacji Kup

Archiwizacja maili

Kopia zapasowa i bezpieczeństwo

Nie tracić wiadomości e-mail i zapewnij integralność danych e-mail

From 249.00 zł/yr/domain
Więcej informacji Kup
Powered by

Block nearly 100% of viruses, malware and spam before they ever reach your inbox

Filtrowanie poczty przychodzącej daje Ci m.in. następujące korzyści...

Pełna ochrona skrzynki odbiorczej w konkurencyjnych cenach
Niezwykle dokładne filtrowanie
Łatwą konfigurację
Zwiększenie ciągłości funkcjonowania kont email
Różne opcje raportowania
Przyjazny interfejs dający Ci pełną kontrolę nad swoją pocztą
Zwiększenie produktywności pracowników
Kompatybilnośc z każdym serwerem pocztowym

Dlaczego warto wybrać SpamExperts dla poczty przychodzącej?

Filtrowanie przychodzących wiadomości e-mail eliminuje spam i wirusy, zanim te zagrożenia dotrą do Twojej sieci z prawie 100% dokładnością. Rozbudowany panel sterowania pozwala zachować pełną kontrolę nad tym do dzieje się z pocztą. Co więcej, jeśli Twój serwer poczty e-mail nie działa, Twój adres e-mail zostanie umieszczony w kolejce. Do kolejki e-mail można uzyskać dostęp, czytać i odpowiadać za pośrednictwem interfejsu internetoweg, zachowując ciągłość funkcjonowania poczty!

Dlaczego potrzebujesz profesjonalnych filtrów dla poczty przychodzącej?

Przestań ryzykować zagrożeniami swojej sieci IT. Jeśli Twoja skrzynka odbiorcza jest codziennie wypełniana niechcianymi masowymi wiadomościami, oznacza to, że potrzebujesz profesjonalnego rozwiązania filtrującego pocztę przychodzącą. Uzyskaj pełną ochronę swojej skrzynki odbiorczej i pożegnaj się ze spamem, wirusami i złośliwym oprogramowaniem!

Jak to działa?

Gdy Twoja domena zostanie (automatycznie) skonfigurowana w filtrze poczty przychodzącej, a filtrowanie jest aktywne, poczta e-mail przejdzie przez chmurę filtrującą SpamExperts. Przychodzące e-maile są bezpiecznie analizowane i skanowane w czasie rzeczywistym. Żadne szkolenie ani konfiguracje nie są wymagane i wszystko działa w pełni automatycznie. Każda wiadomość wykryta jako spam zostanie przeniesiona do kwarantanny, a wiadomość nie będąca spamem zostanie wysłana na Twój serwer e-mail. Kwarantannę można monitorować w przyjaznym dla użytkownika SpamPanelu, poprzez e-maile, a nawet bezpośrednio w kliencie poczty e-mail! Nigdy więcej marnowania czasu na radzenie sobie ze spamem, po prostu skup swoją energię na zadaniach biznesowych zachowując pełną kontrolę nad pocztą przychodzącą.

Filtrowanie poczty wychodzącej daje Ci następujące korzyści...

Nigdy więcej twoja domena nie trafi na czarne listy
Ochrona reputacji Twojej firmy i systemów IT
Unikniesz konieczności delistowania i kosztów z tym związanych
Lepsza dostarczalność Twojej poczty
Wzrost produktywności działań Twoich pracowników
Lepsze zarządzanie nadużyciami

Czym jest filtrowanie poczty wychodzącej?

Filtry poczty wychodzącej mają kluczowe znaczenie dla ochrony reputacji infrastruktury informatycznej i zapewnienia, że wszystkie wychodzące wiadomości e-mail docierają bezpiecznie tam, gdzie powinny. To profesjonalne rozwiązanie blokuje wysyłanie spamu i wirusów z Twojej sieci i zapobiega ponownemu umieszczaniu Twoich adresów IP/domeny na czarnej liście. Co więcej, filtr wychodzący SpamExperts oferuje raportowanie i narzędzia do wykrywania zainfekowanych kont w tym blokowania użytkowników spamujących.

Dlaczego tego potrzebujesz?

Czy Twoja sieć kiedykolwiek wysłała spam bez Twojej wiedzy? Ze względu na słabe punkty sieci można złamać prawie każde urządzenie i przesłać pocztę przez SMTP, co pozwala na wysyłanie spamu lub złośliwego oprogramowania bez wiedzy użytkownika! Dlatego ważne jest, aby zainwestować w profesjonalne rozwiązanie filtrowania Poczty Wychodzącej. Utrzymuj dobrą reputację Twojej firmy, powstrzymuj spam przed opuszczeniem sieci i nie dopuszczaj do bycia na czarnych listach, aby Twój e-mail zawsze docierał tam, gdzie ma trafić.

Archiwizacja poczty email daje Ci następujące korzyści...

Filtry dla poczty wychodzacej i przychodzacej!
Nigdy nie stracisz żadnego maila!
Większa zgodność z obowiązującymi przepisami
Wzrost wydajności serwera pocztowego i systemów IT
Przyjazny sposób zarządzania i ochrony danych
Większa ciągłość wiadomości e-mail, obsługa rejestrowania i łatwe ponowne dostarczanie wiadomości
Kompresja, szyfrowanie i wzrost bezpieczeństwa

Archiwizacja wiadomości Email

Archiwizacja poczty e-mail zachowuje i chroni wszystkie przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail w celu uzyskania późniejszego dostępu do nich. Jest to świetny sposób na odzyskanie utraconych lub przypadkowo usuniętych wiadomości e-mail, przyspieszenie reakcji na audyt, zabezpieczanie wiadomości e-mail i załączników własności intelektualnej, a także na cele "eDiscovery" w przypadku sporów sądowych.

Dlaczego tego potrzebujesz?

Desperacko szukasz ważnego e-maila z zeszłego roku, ale nie możesz go znaleźć i ryzykujesz grzywną lub utratą ważnej umowy biznesowej. Zapobiegnij takim sytuacjom dzięki profesjonalnym rozwiązaniom do archiwizacji poczty e-mail. Archiwizacja poczty e-mail jest kluczowym narzędziem do zabezpieczenia kopii zapasowej wszystkich wiadomości e-mail i zapewnienia sobie działań zgodnych z obowiązującym prawem.

Dziś wymiana poczty elektronicznej ma moc prawną i jest prawnie wiążąca co stało się niezwykle ważną kwestią dla organizacji. Dlatego w niektórych branżach obowiązkowe jest zachowanie bezpiecznej kopii zapasowej wszystkich wiadomości e-mail i gwarancja zgodności z prawem.

Zarejestruj się i zacznij korzystać

Wybierz ProduktDodatkowe opcje9.50 zł/mo 249.00 zł/yr 9.50 zł/mo 249.00 zł/yr 129.00 zł/6mo 229.00 zł/6mo
Najczęściej Zadawane Pytania

Jak to działa?

Email jest kierowany na inteligentne samouczące się serwery SpamExperts, które wykrywają i blokują spam zanim dotrą do Ciebie.


Z jaką dokładnością działa filtrowanie?

Dzięki przetwarzaniu milionów wiadomości e-mail każdego dnia filtry poczty e-mail SpamExperts mają wiodącą w branży szybkość z dokładnością do 100%.

Czy mogę odzyskać wiadomości, które zostaną zablokowane?

Tak, obszerny panel kontrolny z logowaniem, kwarantanną i wieloma innymi narzędziami pozwala sprawdzić status każdej wiadomości e-mail, która przeszła przez system.


Ile czasu zajmuje konfiguracja?

Konfiguracja na naszych kontach hostingowych jest szybka, zautomatyzowana i będzie chroniła twoją pocztę w ciągu kilku minut od uruchomienia usługi.

O co chodzi w archiwizacji poczty email?

E-mail jest niezwykle ważny w dzisiejszych czasach. Archiwizacja poczty pozwoli Ci dotrzeć do wiadomości, które np. usunąłeś przypadkiem lub na skutek chociażby awarii komputera. Archiwum e-mail jest bezpiecznie przechowywane, co zapewnia dodatkową pewność i spokój.


Jak wiele wiadomości mogę przechowywać?

Archiwizacja poczty e-mail obejmuje domyślnie 10 GB skompresowanej pamięci. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz dodać dodatkowe 10 GB do licencji.